O nas

     

 

   Nasz klub z siedzibą w Londynie ma na celu zjednoczenie właścicieli psów na terenie UK, w celu stworzenia sprawnie działającej komórki wspierającej się wspólnymi doświadczeniami i wiedzą w tym zakresie.

     Będą organizowane spotkania w siedzibie POSK-u, na których będziemy udzielać porad oraz starać się rozwiązywać przeróżne problemy związane z posiadaniem tych cudownych istot jakimi są psy. Przewidujemy też spotkania w plenerze, gdzie będzie można przyjść z pupilem i miło spędzić czas w gronie bratnich dusz. Przy wsparciu naszych przyjaciół z Polski i nie tylko jakimi są: WKU i PPK, w szeregach których są doświadczeni organizatorzy, sędziowie i hodowcy postaramy się zorganizować wystawę naszych pupili, gdzie z pewnością nie zabraknie.

 

 

     Myślą przewodnią naszego klubu jest zjednoczenie polonijnych właścicieli, hodowców oraz miłośników i pasjonatów psów na terenie UK. Każdy pies i jego właściciel jest mile widziany w naszym klubie, ale również dołożymy wszelkich starań by pomóc dokonać właściwego wyboru osobom planującym posiadanie tych cudownych stworzeń. Chcemy bowiem zapobiegać nieprzemyślanym decyzjom, które często kończą się tragedią zarówno zwierząt jak i ich właścicieli, a przecież tak być nie musi. Zapewniamy w miarę możliwości pomoc w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z posiadaniem czworonogów, oraz postaramy się doradzać w kwestii wyboru i kontaktów z zaufanymi hodowcami z Polski.