II Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Marzeninie

Wakacje dobiegają końca, a za nami kolejne dwie wystawy psów rasowych w Polsce, których mieliśmy zaszczyt dołączyć do grona wielu wspaniałych ludzi wspierając i sponsorując nagrody.

W kolejności, pierwsza wystawa organizowana była w Częstochowie, której gospodarzem był Canis and Catus ze wspaniałą Panią Prezes Ewą Pietryniak na czele.

Następne wydarzenie, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć odbyło się w Marzeninie, gdzie organizatorem był SHPRiK i cudowna kobieta Pani Prezes Marzena Marciniak.

Bardzo dziękujemy za wspaniałe wrażenia i ogrom poświęcenia oraz profesjonalnej pracy, jakie Panie włożyły w organizację.
Jednak to nie koniec wyśmienitych i zjawiskowych imprez, w których czworonogi mogą konkurować w wielu konkursach pod okiem najlepszych sędziów krajowych jak i zagranicznych. Już 17 września w Blachowni spotykamy się ponownie.

Na koniec wielkie podziękowania dla Prezesa Piotra Kosińskiego dzięki, któremu wiele organizacji mogło się połączyć i być ponad podziałami, tworząc POLSKIE STOWARZYSZENIE KYNOLOGICZNE.